СТАТУТ ШКОЛИ

_  1  .jpg

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 139 з поглибленим вивченням математики  Шевченківського району м. Києва - це загальноосвітній навчальний заклад, що забезпечує реалізацію права громадян на здобуття загальної середньої освіти в обсязі Державного стандарту і поглибленого вивчення математики.
      СПЕЦІАЛІЗОВАНА  ШКОЛА  І-ІІІ СТУПЕНІВ  № 139 З ПОГЛИБЛЕНИМ  ВИВЧЕННЯМ МАТЕМАТИКИ   ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО  РАЙОНУ  М.КИЄВА  ( далі – Школа) рішенням Київської міської ради від 02.10.2013 № 54/9642 «Про деякі питання діяльності навчальних закладів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передаються до сфери управління Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації» перейменовано з середньої загальноосвітньої школи № 139 І-ІІІ ступенів Шевченківського району м. Києва та передано до сфери управління Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
      У своїй діяльності Школа керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, іншими нормативно – правовими актами, власним
Статутом...